blank

No Man’s Sky Savaş Videosu

No Man’s Sky Savaş Videosu

Uzun bir süredir geliştirilen ve bağımsız yapımcı Hello Games tarafından oyun dünyasına bambaşka bir soluk katacağına inandığımız No Man’s Sky savaş videosu paylaşıldı.

No Man?s Sky oyuncular arasında resmen keşfetme canavarı olan oyuncuları ortaya çıkaracak. Çünkü oyun içerisinde bilgi panelleri, canlı ve gezegen çeşitliliği ve binlerce bulunabilen yeni canlı türlerini analiz etme mekaniği gibi yeni özelliklerin olduğunu bir önceki yayınlanan video da görmüştük. Şimdi de No Man’s Sky savaş videosu yayınlandı. Yapımcılar ilk önce aşağıdan linkini görebileceğiniz “Explore” adlı videoyu yayınladılar. O video da bizlere oyunun keşfetme hissinin nasıl olduğunu, milyarlarca gezegen arasında nasıl keşiflere çıktığımızı gösterdiler. Şimdi bizlere savaşmayı gösteriyorlar ve son 2 video kaldı. Son 2 videoda bizlere hayatta kalmayı ve ticaret yapmayı gösterecekler.

No Man's Sky Savaş Videosu

No Man’s Sky savaş videosu tam bir uzay boşluğunda it dalaşı yapmanın tadını verecek. Destansı savaşlar bizleri bekliyor olacak. Ekibimiz ile birlikte gezegenleri yok etmek, uyduları veya kolonilere saldırmak müthiş olacak. Ayrıca hayatta kalmak için sadece uzay gemisi ile savaşmak değil. Karaya indiğimizde FPS modunda da savaşıyoruz. Yüzeyden yıldızlara kadar hayatta kalmak zorundayız. Ne kadar ertelenme haberleri oyuncuları çok üzmüş olsa da milyonlarca keşif seven, hayatta kalma türlerinden hoşlanan oyuncular çılgınlar gibi sabırsızlıkla bu oyunu bekliyor.

No Man?s Sky Playstation 4 ve PC için geliştiriliyor. No Man?s Sky çıkış tarihi 9 Ağustos 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Bilgisayarlarınızda kaplayacağı alan sadece 6GB olacak. Tabi ki yine de bir bağımsız yapıma göre iyi bir rakam gibi görülebilir ama şunu hesaba kattığımız da şaşırmamak elde değil. Keşfedilebilir milyarlarca hatta tam tamına 18 kentilyon gezegen olacak. Hal böyle olunca tabi ki bu kadar düşük bir boyutu görmek şaşırtıcı. Ayrıca No Man’s Sky 10 Ağustos tarihinde Avrupa bölgesi için çıkış yapacak.

No Man’s Sky Savaş Videosu