blank

No Man’s Sky Tekrar Ertelendi

No Man’s Sky Tekrar Ertelendi

Daha önce gelen erteleme haberi ve bunun uzun bir süreç olması oyuncuları hayal kırıklığına uğratmışken yeni bir erteleme haberi olmaması isteniliyordu. Çıkışına 2 hafta kadar kalmışken kimse oyunun ertelenmesini beklemiyordu fakat sessiz sedasız bir şekilde No Man’s Sky ertelendi.

En son ki ertelemesinin ardından belli bir süre geçmişken oyuncuların korkusu yeni bir erteleme haberi gelmemesiydi, önceki ertelemelere göre büyük bir erteleme olmasa da yinede oyuncuları üzecektir.

No Man’s Sky Tekrar Ertelendi

No Man's Sky Tekrar Ertelendi

 

Geliştirici ekip Hello Games resmi bir açıklama yapmamış olsa da, yapımın resmi sitesindeki çıkış tarihinin değişmiş olması oyuncuların dikkatinden kaçmadı. Son ertelemeden sonra 9 Ağustos’ta çıkışını gerçekleştireceği kararlaştırılan No Man’s Sky, PlayStation 4 için aynı tarihte çıkışını gerçekleştirecek fakat PC kullanıcıları biraz daha bekleyecek.

No Man’s Sky’ın resmi sitesinde PC platformu için çıkış tarihinde 3 günlük bir erteleme yapılmış ve 12 Ağustos tarihi verilmiş. Şimdilik PC platformu için yapılan bu 3 günlük ertelemenin sebebi hakkında resmi bir açıklama yok, eğer detaylar paylaşılırsa siz Turkish Player takipçilerine aktaracağız. “No Man’s Sky Tekrar Ertelendi” haberleri artık hepimizi korkutuyor. Oyunun artık daha fazla uzayıp gelmemesini hiç bir oyuncu gibi bizlerde istemiyoruz. Yeterince zaten 3-4 kez erteleme yapıldı.