blank

Marvel Future Fight Gölgediyar İçeriği

Marvel Future Fight Gölgediyar İçeriği

MARVEL Future Fight, son güncellemesinde Korkusuz temalı “Gölgediyar” içeriği ile birlikte yeni oyun modları ve karakterleri de oyun severlerin beğenisine sunuyor.

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp., sevilen mobil RPG MARVEL Future Fight’ın son güncellemesinde oyuna yeni PvE içeriği Gölgediyar’ı ekleyerek, Korkusuz ile diğer sokak seviyesindeki sevilen Marvel süper kahramanlarını ve süper kötülerini oyuncularıyla buluşturuyor.

Yüksek seviyelere gelince, Gölgediyar içeriği sayesinde daha zorlayıcı görevlere sahip olan Marvel Future Fight oyuncuları, aynı zamanda baş düşmanların daha da güçlendiği bölümlerle karşılaşıyor. Farklı bölüm tasarımları ve The Hand adıyla bilinen suç örgütü liderinin(Kontrol altındaki bir Korkusuz) yer aldığı Gölgediyar içeriğinde, MARVEL Future Fight‘taki en zor dövüş modlarından biri sunuluyor.

Marvel Future Fight Gölgediyar yeni güncellemesinde zorlaşan bölümler ve güçlü düşmanlara ek olarak tamamlanması gereken kule tipi bir görev de bulunuyor.

Netmarble Games Chief Marketing Officer Seungwon Lee, “Marvel evreninde çok sevilen bir hikayeden uyarlanan Gölgediyar’ın, daha güçlü baş düşmanlarla savaşabilmeyi ve yeteneklerini gösterebilmeyi bekleyen MARVEL Future Fight sevenlerini mutlu edeceğini umuyoruz. Mevcut oyuncularımızı memnun etmeye devam ederken, oyuna yeni başlayacak Marvel severler için de heyecan verici ve orijinal içerik üretmek adına sürekli olarak çalışıyoruz.”dedi.

Marvel Future Fight Gölgediyar

MARVEL Future Fight Gölgediyar yeni oynanış özellikleri şunları içeriyor:

Marvel Future Fight Gölgediyar İçeriği

  • Marvel Future Fight Gölgediyar Kutlaması: MARVEL Future Fight ‘ın son sürümü, Gölgediyar’ı temel alan yeni bir PvE içeriği sunuyor. Oyuncular Gölgediyar’da her zamankinden daha güçlü baş düşmanlarla savaşarak, kontrol altında olan bir Korkusuz’la da dövüş yapıyor.
  • Yepyeni Karakterler: Kung-Fu ustası olan Shang-Chi, rakiplerini benzersiz dövüş hareketleri ve kendini kopyalama yeteneği sayesinde yeniyor. Misty Knight ise zeki bir dedektif; buz ve elektrik atmak için biyomühendislik ürünü kolunu kullanıyor.
  • Yeni Bir Görünüm: Son güncellemede dört MARVEL Future Fight karakteri için yeni kostümler geliyor. Ay Şövalyesi artık zırhlı bir kostüme sahip olurken, Hayalet Sürücü için bir Inhumans: Atillan Yükseliyor kostümü, Korkusuz ve Kara Kedi için de birer Yepyeni, Bambaşka kostümü geliyor.
  • Yeni Çizgi Roman Kartları & Hızlı Geliştirme Özellikleri: Hepsini Geliştir ve Hızlı Geliştirme olarak iki yeni özellik sayesinde, oyuncular çizgi roman kartlarını daha kolay bir şekilde geliştirebiliyor. Ek olarak, çizgi roman kartları, özel ekipmanlar ve ISO-8 üzerinde yeni bir ISO-8 kilitleme özelliği kullanılabiliyor.
  • İttifak Turnuvası Güncellemeleri: Oyuncular artık sona ermiş karşılaşmaları tekrar izleyebiliyor. Bunun yanı sıra, yarı finaller ve finaller aynı anda yapılarak turnuva süresi kısaltılıyor.
  • Kademeli Ödüller: Değişen kademeli ödül kuralları ile birlikte kademeli ödüller, desteklediğiniz ittifakın turnuva sıralamasına ve o ittifakın ne kadar desteklendiğine bağlı oluyor. Oyuncular, ayrıca bir ittifak için verilen ve alınan desteğe bağlı olarak ödüller kazanabiliyor.

MARVEL Future Fight Gölgediyar güncellemesini sizler için anlattık. Oyun tüm dünyada App Store® ve Google Play™ üzerinden indirilebilir.

App Store®: https://itunes.apple.com/us/app/marvel-future-fight/id955705796
Google Play™: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.mherosgb

MARVEL Future Fight Gölgediyar ve oyunun kendisi ile ilgili daha fazla bilgi için: http://marvelfuturefight.netmarble.com