blank

Mass Effect Andromeda Çıkış Tarihi

Mass Effect Andromeda Çıkış Tarihi

BioWare firmasının geliştirdiği en iyi serilerden biri olan Mass Effect serisinin son oyunu Mass Effect Andromeda hakkında oyun dünyasında yeni bilgiler çok fazla açıklanmamıştı. Bu gün itibari ile bazı yeni bilgiler paylaşıldı.

Oyunun başına geçen yeni bir yetkili tarafından oyun hakkında genel bilgiler verildi. Yetkili “Frostbite oyun motoruyla yapılacak ilk Mass Effect oyunu Mass Effect Andromeda olduğunu ve grafikleri, hikayeyi, oynanışı ile serideki diğer oyunlardan daha iyi olacağını ve bunu başarmak için ellerinde geleni yaptıklarını ve bunu zorladıklarını belirtti.” Oyun hakkında diğer bilgiler hakkında ise haritanın diğerlerine nazaran çok büyük olduğunu, oyunculara özgür bir dünya sunmaya çalıştıklarını belirtti. Mass Effect Andromeda yeni müttefikler, düşmanlar ve fantastik dünyalar içerisinde serinin en iyi oyunu haline geleceğini özellikle vurguladı.

Mass-Effect-Andromeda-cikis-tarihi-hikaye-detaylar-acik-dunya-yenilikler-silahlar-ekran-goruntuleri-video

E3 2016 fuarı ile birlikte Mass Effect Andromeda ile ilgili video yayımlayacaklarını oyunun orada tanıtılacağını ve bunun gerçekten ses getireceğini söyleyen yetkili, EA E3 2016 konferansında oyunun en detaylı bilgilerinin yer alacağını belirtti. Keşfedilmemiş bir çok yeni dünya oyunda yer alacak ve bu sefer Mass Effect Andromeda bizlere çok uzun bir oynanış süresi verecek.

Mass Effect Andromeda Çıkış Tarihi yetkililer tarafından açıklandı ancak tam tarih verilmedi. Açıklamaların bizlere kesin bir dönem belirtiğini artık biliyoruz en azından. Mass Effect Andromeda çıkış tarihi 2017 yılı ve 1 Ocak 2017 tarihi ile 31 Mart 2017 tarihleri arasında kesin çıkış yapacak.