blank

Metal Gear Online Ekran Görüntüleri !

1 Eylül’de piyasaya sürülen ve serinin hayranları tarafından büyük ilgi gören Metal Gear Solid V: The Phantom Pain için Hideo Kojima yeni paylaşımlarda bulundu.

Açık dünya yapısı, karakterleri ve etkileyici hikayesiyle oyuncuların gönlünde taht kuran ve oldukça yüksek puanlara layık görülen oyun, yılın oyunun olmanın en büyük adaylarından bir tanesi olmuş durumda. Hideo Kojima ise Twitter sayfası üzerinden yapımın çevrimiçi modu olacak olan; “Metal Gear Online” için yeni ekran görüntüleri paylaştı.

Ekran görüntülerinin dışında, Tokyo Game Show 2015 kapmasında oynanış videoları da yayınlanacak olan yapım için heyecan gerçekten çok büyük. Maksimum 20 kişilik destek sunacak olan Metal Gear Online, çeşitli oyun modlarını da beraberinde getirecek. Ekran görüntülerinden anladığımız kadarıyla karakter kişiselleştirme ve kadın karakter yaratma seçeneklerimiz Metal Gear Online’da bulunacak. Yayınlanan ekran görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz.

Metal Gear Online Ekran Görüntüleri !

Metal Gear Online’ın açılış tarihi, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için 6 Ekim olarak belirlendi. Eğer MGS V: The Phantom Pain’e PC’de sahipseniz maalesef çevrimiçi oyun deneyimi için Ocak 2016’yı beklemeniz gerekecek.