blank

Metal Gear Online İlk Oynanış Videosu Yayınlandı !

Dün haberini yapmış olduğumuz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in çevrimiçi modu olan, Metal Gear Online 3’den sonunda uzun bir oynanış videosu geldi.

Tokyo Game Show 2015 dahilinde sunulan bu oynanış videosu, yapımın hayranlarını iyice heyecanlandıracak gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi MGO 3, ana yapımın çevrimiçi modlarını oluşturuyor. Karakter kişiselleştirme oldukça detaylı bir şekilde işlenecek olduğu bu modla birlikte, MGS oyuncuları kendi aralarında çeşitli oyun modlarında savaş verecek. Maksimum olarak 20 kişiyi destekleyecek olan oyun modları, oldukça yenilikçi ve bir hayli eğlenceli görünüyor.

MGS V: The Phantom Pain’de her ne kadar sadece erkek avatar yaratabiliyor olsak da burada durum daha farklı bir şekilde ilerleyecek ve kadın karakter yaratma/kişiselleştirme fırsatımız da olacak. Yayınlanan bu 12 dakikalık videoda, yapıma ait tüm özellikleri neredeyse net bir şekilde görebiliyoruz. Yapım gerçekten de inanılmaz görünüyor! MGO 3’ün ilk oynanış/tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Metal Gear Online İlk Oynanış Videosu

Metal Gear Online?ın açılış tarihi, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için 6 Ekim olarak belirlendi. Eğer MGS V: The Phantom Pain?e PC?de sahipseniz maalesef çevrimiçi oyun deneyimi için Ocak 2016?yı beklemeniz gerekecek.