blank

Metal Gear Online Tokyo’da Oyunculara Gösterilecek

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain herkes için farklı bir şey ifade ediyor. Serinin yıllardır hayranı olup oyunu devam amacıyla oynayan da var, Metal Gear serisinden oynadığı ilk oyun The Phantom Pain olan da var. Bu iki grubun ortak noktada buluştuğu tek bir şey varsa o da; Metal Gear Online.

Metal Gear Online ana oyundan farklı olarak, oyuncuların rekabetçi multiplayer maçlara katılabilecekleri bir mekanik. Yapımın piyasaya sürülmesinden önce Konami Metal Gear Online’ın, ana oyunla birlikte yayınlanmayacağını duyurmuştu. Kullanıcılar şu an için ana ve yan görevleri yahut FOB görevlerini yaparken, MGO’nun kullanıma açılmasını heyecanla bekliyorlar. Bekleyenler için güzel bir haberimiz var. Konami, canlı yayında 17 Eylül Perşembe günü Metal Gear Online oynanış detaylarını bizimle paylaşacak ve oyunu oynayacaklar. Ayrıca, “şaşırtıcı” bir yan görev stratejisi de paylaşılacağı belirtildi.

Metal Gear Online PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için 6 Ekim’de, PC için ise 2016 Ocak ayında kullanıma açılması planlanıyor.