blank

Metal Gear Survive Oynanış Videosu – TGS 2016

Metal Gear Survive Oynanış Videosu – TGS 2016

Konami tarafından geliştirilen Metal Gear serisinin yeni oyunu olacak olan Metal Gear Survive daha öncesinde duyurulmuştu. Bazı ufak bilgiler paylaşılmıştı ancak TGS 2016 etkinliği ile birlikte Metal Gear Survive oynanış videosu resmi olarak yayınlandı.

Tokgo Game Show 2016 ile birlikte oyun içi görüntüleri ortaya çıkan Metal Gear Survive ile bazı aklımızdaki soru işaretleri de böylece çözüme kavuşmuş oldu. Ancak tabi ki daha çok soracak sorumuz olduğu için daha tatmin olmadık diyebiliriz. Co-op oynanışa sahip bir şekilde gelecek olan Metal Gear Survive, gelecek yıl PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Metal Gear Survive, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes’den sonra yaşanacak olayları oyunculara aktaracak. Konami daha öncesinde;

Metal Gear Survive, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes’den sonra gökyüzünde oluşan şekilleri anlaşılamayan bazı alternatif zaman çizelgeleriyle alakalı solucan delikleri ile alakalı olacak. Oyunlar çöllerin üzerinde bulunan yapıları, bir zamanlar güçlü olan ancak zamanla biyolojik tehditler yaşayan askerlerin kalıntılarını bulurlar. Ölümcül yaratıklarla dolu bu zorlu arazilerde oyuncuların hayatta kalmak için iş birliği içerisinde çalışması gerekmektedir.

Metal Gear Survive’da Metal Gear Solid V: Ground Zeroes’da olan övülen oynanış mekaniği ve kendine has gizli yapısı devam edecek. Oyuncular stratejik olarak 4 kişilik online modlarda büyük operasyonlar yönetebilecek. Yeni tehlikeli mekanlar, yaratıklar ve silahlar yakında oyunculara tanıtılacak demişti.

Metal Gear Survive oynanış videosu

Oyun dünyasında hayranları tarafından büyük tartışmalara sebep olan oyun ile ilgili mod olarak duyurulması beklenirken oyun olarak gelecek olması tabi ki tüm oyuncuları şaşkına çevirdi. Metal Gear Solid V oyununun paralel dünyasında sıkışıp kalan Mother Base askerlerinin doğaüstü yaratıklara ve zombilere karşı verdiği savaşı anlatacak olan Metal Gear Survive hepimizin de anladığı gibi temelinde bir hayatta kalma oyunu. Tabi ki yeni ekipmanlar, silahlar Metal Gear dünyasının esintileri bu oyuna farklı bir tat ve hava katıyor.

Tokyo Game Show 2016 etkinliğinde gösterilen Metal Gear Survive oynanış videosu şuan için internette sadece Japonca olarak verildi. Resmi İngilizce videosu geldiğinde haberimizi güncelleyeceğiz. Şimdilik Metal Gear Survive oynanış videosu Japonca olarak sizlerle.

Metal Gear Survive Oynanış Videosu – TGS 2016