blank

Metin 2 Pepsi ile Anlaştı

Metin 2 bu yılki kampanyası için Pepsi ile anlaştı.

Seçilmiş Pepsi ürünlerindeki kodları toplayıp, Pepsi Web Sitesi üzerinden bir Gameforge kuponu ile takas et seçeğini kullanarak 5 gün boyunca %5 daha fazla deneyim sağlayan harika bir pet kazanacak.

Daha fazla ayrıntı için resmi Metin 2 Pepsi Web Sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://pepsi.com.tr/kampanya/metin2
http://teaser.metin2.org/pepsi

2015-05-28_M2_GrafikenPepsiCoop_TR_Cover (1)

Katılım Koşulları :
? Kampanya hediyesi Metin2 oyununun Türkiye sunucularında 5 gün süreyle geçerli, deneyim kazanımını %5 arttıran Pepsi?ye özel olarak yaratılmış Pepita isimli PET?tir.
? Kampanyaya katılmak için Pepsi şifrelerinizi buraya girerek Metin2 oyununda kullanacağınız şifrenizi alabilirsiniz.
? Metin2 şifrenizi kullanmak için http://tr.metin2.gameforge.com/ adresinden hesabınızla giriş yapmanız gereklidir. Metin2 şifresi yalnızca bu adres üzerinde etkinleştirilebilir.
? Kampanyaya hediyesini kullanabilmek için aktif bir Metin 2 Türkiye hesabı gereklidir.
? Kampanyaya Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ. tarafından T.C. sınırları içerisinde 1 Ocak 2014 ve sonrasında üretilmiş olan kampanya etiketli Pepsi 330 ml kutu ürünlerinin açma halkaları altından çıkan şifreler dahildir.
? Kampanya 30 Eylül 2015 tarihine kadar geçerlidir.
? Kampanya kapsamında kazanılan Metin 2 şifrelerinin son geçerlilik tarihleri 31 Aralık 2015?tir.
? Pepsi sitesinden edinilen her 12 haneli Gameforge kodu sadece bir defa geçerlidir ve başkasına devredilebilir (kod sahibi yetkilidir).
? Pepsi ürünlerinden çıkan şifrelerin her biri ile yalnızca tek bir kampanya?dan faydalanabilirsiniz, şifreler ilk kullanımınızda sadece katıldığınız kampanyaya ait fayda için geçerlidir. Ürün ve hizmet iptal ve iadelerinde, kullanılmış şifreler iade edilmez.
? Kampanya stoklarla sınırlıdır.
? Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır. Böyle bir durumun fark edilmesi halinde hediyelerin iptali gerçekleştirilebilir.
? Katılımcı, PepsiCola ve/veya kampanya ortağı şirketlerden kaynaklanan nedenlerle katılmış olduğu bir kampanyadan faydalanamadığı takdirde Pepsi katılımcıya karşı yükümlülüğünü mevcut diğer kampanyalarından herhangi birinden katılımcıyı yararlandırmak suretiyle yerine getirmiş sayılacaktır.
? Kampanyaya katılan herkes, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Pepsi kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
? Metin2 şifre ekranında yaşanacak teknik aksaklıklardan Pepsi sorumlu değildir.
? Metin 2 şifresini etkinleştirme ve oyundaki Pepsita Petinizle ilgili tüm sorular için lütfenhttp://support.metin2.org/ destek hattıyla iletişime geçin.