blank

MGS 5 The Phantom Pain 2013 vs 2015 Karşılaştırması

Eylül ayının başında piyasaya sürülen ve The Witcher III: Wild Hunt ile birlikte yılın oyunu olmanın en büyük adaylarından olan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain için yeni bir haberimiz var.

Hikayesi, seriyi tamamlaması, açık dünyası yapısı ve efsanevi karakterleriyle dikkat çeken ve neredeyse tüm sitelerden tam puan almayı başaran MGS V: The Phantom Pain, gerçekten de son yıllarda gördüğümüz en kaliteli yapım olabilir. Geçtiğimiz günlerde ise “Frost Danger” isimli YouTube kanalı yapım için muazzam bir video hazırladı. İlk olarak 2013 yılında oynanış demosu sunulan yapımın, o günlerden günümüze grafikler gelişimini gözler önüne seren bu video tüm gelişmeleri bizlere net bir şekilde sunuyor.

Özellikle son yıllarda moda haline downgrade (görselliğin düşürülmesi) haberlerinden sonra bu video bizlere ilaç gibi geldi demek yanlış olmayacaktır. Tamamen aynı bölüm ve sahneler ile hazırlanmış videoda da görebileceğiniz gibi yapım ciddi anlamda görsel geliştirme ile piyasaya sürülmüş durumda. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri bu kaliteli karşılaştırma videosu ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler…

MGS 5 The Phantom Pain 2013 vs 2015 Karşılaştırması

https://youtu.be/ILHarhXS3yM