blank

MGS 5 The Phantom Pain Big Boss Kimdir?

Merhaba sevgili Turkish Player takipçileri,

Bundan böyle Turkish Player, YouTube ve İzlesene platformlarında çok daha dolu dolu içeriklerle karşınızda olacak. Aynı zamanda yakında Twitch kanalımız üzerinden de tekrardan canlı yayınlarımız başlayacaktır!

Bugün sizlere Turkish Player olarak hazırladığımız bu yeni videolarımızdan ilkini sunuyoruz. Bildiğiniz gibi sayılı günler sonra MGS V: The Phantom Pain, PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için raflardaki yerini alacak. Metal Gear Solid oyunları her zaman hikaye ağırlıklı ilerleyen ve aslında bunu da oldukça karmaşık bir şekilde oyuncuya sunan bir seri olmuştur. Serinin hayranlarının oldukça yakından takip ettiği hikayeyi, mutlaka bilmeyen takipçilerimiz de vardır diye düşündük ve bunun için sizlere bu videoyu hazırlamaya kara verdik.

Hazırladığımız videoyu, MGS V: The Phantom Pain’e bir ön hazırlık olarak görebilirsiniz. Özellikle oyundaki baş karakterimiz olan Big Boss’un üzerinde durduğumuz videoda, sizlere hikayeden de pek çok önemli noktayı anlatmaya çalıştık. Turkish Player olarak hazırladığımız bu videoyu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Big Boss Kimdir?