blank

MGS 5 The Phantom Pain Hayranları İş Başında

Sadece 3 gün sonra serinin hayranlarıyla buluşacak olan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’den enteresan bir haber ile karşınızdayız.

Bildiğiniz gibi Konami ve Kojima’nın yaşadığı problemler ve Kojima’nın Konami ile yollarını ayırmasından sonra yapımın kutu tasarımlarından “A Hideo Kojima Game” ibaresi silinmişti. Daha sonra tekrar eklenen ve ardından yine kaldırılan isim, iyice çocuk oyuncağına döndü. Çıkış sürümünde ise Hideo Kojima adı bulunmayan yapımın şuan ki görseline aşağıdan (sağdaki) ulaşabilirsiniz.

MGS_Boxes-720x405

 

Fakat serinin hayranlarından bir tanesi bu durumdan oldukça rahatsız olmuş olacak ki serinin Baş Çizer’i Yoji Shinkawa tarafından hazırlanmış görseli, kapak tasarımı haline getirmiş. Mükemmel çizimi, oldukça kaliteli bir şekilde kapak tasarımı haline getiren kullanıcı, gerçekten güzel bir iş başarmış. Resimlerin boyutu oldukça yüksek olduğu için, görselleri platformlara göre aşağıdaki linklerden inceleyip indirebilirsiniz ve böylelikle Kojima efsanesinin adını MGS V: The Phantom Pain kapağında kullanabilirsiniz.

PC
PS4
PS3
Xbox One
Xbox 360

MGS V: The Phantom Pain’in çıkış tarihi, PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için 1 Eylül olarak belirlendi.