blank

MGS 5 The Phantom Pain Herhangi Bir DLC Görünmüyor

Bir süredir devam eden en büyük tartışmalardan bir tanesi de şüphesiz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in aslında bitmediği olmuş durumda.

Yapımın Çevrimiçi Topluluk Menajeri Robert Allen Peeler ise bugün sonunda bu konuyla ilgili bir açıklamada bulundu. Peeler’a Twitter üzerinden yöneltilen bir sorular; yapıma yeni bir hikaye içerikli DLC paketinin gelme ve Ground Zeroes’da bulunan Camp Omega isimli bölgeyi tekrardan ziyaret etme ihtimaliyle alakalıydı. Bildiğiniz gibi daha önceden Konami, Camp Omega’nın MGS V: The Phantom Pain’de bulunacağını belirtmişti fakat yapımın tam sürümünde böyle bir içerik maalesef ki bulunmuyordu.

Gelen bu soruları yanıtlayan Peeler; öncelikle yapıma şuan için herhangi bir hikaye içerikli DLC paketinin duyurulmadığını ve ardından Camp Omega’nın Metal Gear Online’da bulunacağını fakat oyunun hikaye modunda Afrika ve Afganistan gibi geniş bir harita eşliğinde sunulmayacağını belirtti. Fakat bu bölgeyle ilgili bir etkinliğin ilerleyen zamanlarda ortaya çıkabileceğini de sözlerine ekledi.

Açıklamalara baktığımız zaman oyuncuların umutlarının sürmesi oldukça mantıklı görünüyor. Peeler’ın mesajlarına dikkat ettiğimiz zaman, oldukça kaçamak yanıtlar bulunduğunu kolaylıkla fark edebiliyoruz. MGS V: The Phantom Pain ile ilgili tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.