blank

MGS 5 The Phantom Pain İçin Şüpheli Mesaj

1 Eylül’de PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için çıkışını gerçekleştiren ve aynı zamanda oyuncular için serinin son oyunu olarak da görülen Metal Gear Solid V: The Phantom Pain için oldukça merak uyandıran bir haber oyun dünyasına damga vurmuş durumda.

Bildiğiniz gibi yapım, sonu itibariyle serinin hayranlarını tatmin etmemişti ve aynı zamanda Konami ise yaptığı kafa karıştırıcı açıklamalarla oyunun aslında bitmemiş olduğunun sinyallerini veriyordu. Bugün ise yine benzer bir durum söz konusu oldu ve bundan bir hafta evvel Metal Gear Official isimli resmi Metal Gear Twitter sayfası tarafından ilginç bir açıklama yapıldı.

Açıklama; “Bugün Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in birinci ayını tamamladığı gün. Bu muhteşemdi fakat daha görülecek çok şey var.” şeklinde olmuştu. Zaten bir süredir tartışılan olay, bu sayede tekrardan gündeme geldi. Lakin konuyla ilgili olarak ne Konami, ne de Hideo Kojima henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Oyuncular ise heyecan ve merakla yapımda bulunduğu düşünülen 3. bölümün gizemini çözmeye çalışıyorlar. Konuyla ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.