blank

MGS 5 The Phantom Pain İnceleme Puanları Geldi!

Hideo Kojima önderliğinde geliştirilen efsanevi Metal Gear Solid serisinin yeni ve Kojima tarafından hazırlanan son oyunu MGS V: The Phantom Pain için ilk inceleme puanları geldi!

Gece saatlerinde inceleme ambargosunun kalkmasıyla birlikte, oyun dünyasının önde gelen siteleri yapım için incelemelerini birer birer internet alemine sundu. Şu ana kadar gelen puanlar gerçekten muazzam seviyede görünüyor. Özellikle Gamespot ve IGN gibi isimlerin oyuna tam not vermiş olması, bizleri iyiden iyiye heyecanlandırmayı başardı. Artık çıkışına sadece bir kaç gün kalan efsanevi gizlilik – aksiyon oyunu MGS V: The Phantom Pain kesinlikle yılın oyunu olmanın en büyük adaylarından bir tanesi gibi görünüyor.

Şu ana kadar yayınlanan incelemelerde 9/10’dan aşağı inmeye oyunun puanlarını aşağıda görebilirsiniz. Ayrıca MGS V: The Phantom Pain piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra, incelemesini sitemizden bulabilirsiniz.

Examiner – 10/10
Destructoid – 10/10
Gamespot – 10/10
Game Informer – 9.25/10
Game Trailers – 9.30/10
IGN – 10/10
 MGS V: The Phantom Pain’in çıkış tarihi, PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için 1 Eylül olarak belirlendi.