blank

Mirage Arcane Warfare Çıkış Tarihi Verildi

Mirage Arcane Warfare Çıkış Tarihi Verildi

Chivalry Medieval Warfare‘in geliştiricileri Torn Banner Studios tarafından geliştirilen Mirage Arcane Warfare için Alpha, Beta ve resmi çıkış tarihi verildi.

Yeni oyun motorunun kullanıldığı Mirage Arcane Warfare oldukça beğenilecek gibi gözüküyor. Geliştirici ekiplerin daha önceki oyunu Chivalry Medieval Warfare gibi bu yapımda karşılıklı mücadele üzerine kurulu. Ancak bu sefer oyunda sadece kılıç kalkan kapışmalarının dışında büyüler de yer alıyor. Bazı karakterler büyücü olurken bazıları ise tamamen farklı özelliklere sahip olacak. Tamamen özenle oluşturulan kendisine has özelliklere sahip bir çok karakter oyundaki yerini alacak. Oyunun grafiklerine değinecek olur isek Chivalry Medieval Warfare’ye göre oldukça farklı. Önceki oyun gibi Mirage Arcane Warfare’de yine FPS kamera açısı ile yetenek odaklı multiplayer online oynanışa sahip olacak.

Oyundaki sınıflar arasında hantal canavarlar, büyücüler, gizli suikastçılar gibi 6 farklı sınıf yer alıyor. Bu sayede kendi oynayış stilinize uygun karakteri bulmanız oldukça kolay olacak. Oyundaki büyü, kılıç gibi saldırı kullanım hissini arttırabilmek için geliştirici ekip üzerinde çalışıyor ve önceki oyuna göre daha alternatifli savaş stratejileriyle karşılacağız.

Duyurusunun yapılmasından bu yana beta veya resmi çıkış tarihi hakkında en ufak bir bilgi verilmemişti. Geliştirici ekip Torn Banner Studios bugün Mirage Arcane Warfare Çıkış Tarihi  yani sıra Alpha ve Beta tarihinlerinide duyurdu. Yapılan duyuruya göre Mirage Arcane Warfare’in Alpha sürümü Eylül ayında oyunculara sunulacak. Bu Alpha sürecinde NDA anlaşmasından dolayı dışarıya hiçbir şekilde bilgi veya görsel sızdırılmasına izin verilmeyecek. 2017’nin ilk çeyreğinde ise Beta test aşaması başlayacak. Bir kaç ay aradan sonra ise yapım resmi olarak çıkışını gerçekleştirecek. Yani Mirage Arcane Warfare Çıkış Tarihi 2017 ikinci çeyreği olacak.

Geliştirici ekip Torn Banner Studios bu duyuru hakkında şunları belirtiyor; “Daha fazla test = Daha iyi geri dönüş”

Oyuncuların gerçekleştirdiğimiz testlerde yapacağı geri dönüşler, bizim oyunu en iyi halde mümkün kılmamız için en önemli araç. Biz Mirage’i geliştirmeye 2 yıl önce başladık ve o günden bu yana üzerine koyarak, oyunu en iyi hale getirmeye devam ediyoruz. Bu süreçte ekibimiz büyüdü, Mirage için yeni fikirler düşünüldü ve hayata geçirmek için zamana ihtiyaç duyduk. Hem fikirlerimizi oyuna en iyi şekilde yansıtmak, hemde bu süreçte bir çok test gerçekleştirmek için resmi çıkış tarihi bir yıl kadar ertelendi. Mirage’in geliştirilmiş son hali bu sonbaharda Alpha testine açılacak.

Geride bıraktığımız son 6 ayda Mirage’i geliştirmek için her adımda özel test olanaklarına gerek duyduk ve oyuncu geri dönüşleri ile Mirage’i en iyi hale getirmenin yollarını aradık. Beğenilen beğenilmeyen bütün özellik ve içerikte bir çok değişikliğe gittik ve ilk testimizde bunları denemenize imkan vereceğiz.

Mirage Arcane Warfare Tanıtım Fragmanı;