blank

Mirage Arcane Warfare Yeni Oynanış Videosu

Mirage Arcane Warfare Yeni Oynanış Videosu

Torn Banner Studios oyuncular tarafından yıllarca sevilere oynanan Chivalry Medieval Warfare oyununun ardından yeni oyunu Mirage Arcane Warfare yeni oynanış videosu yayınladı.

Pax West 2016 etkinliğinde yapımcılar Mirage Arcane Warfare yeni oynanış videosu yayınlandı. Bu video ile birlikte oyunun multiplayer oynanış görüntüleri ortaya çıktı. Washington State Convention Center’da Seattle şehrinde gerçekleşen bu etkinlikte büyük ilgi toplayan bu görüntüler artık bizlerle de paylaşıldı.

Mirage Arcane Warfare

Mirage Arcane Warfare yeni oynanış videosu

Mirage Arcane Warfare kapalı alfa dönemi Eylül 2016 yani bu ay içerisinde başlatılacak. Bu oynanış videosu da Mirage Arcane Warfare yeni oynanış görüntülerini barındırıyor. Bu görüntüler etkinlik sırasındaki oyunlardan alındı. Bazaar adlı haritadan gelen görüntülerde mevcut. Ayrıca yapımcılar etkinlik sırasında bir başka harita olan Sunken City haritasında da ziyaretçilerin oyunu denemelerine izin veriyorlar. Ayrıca bunlara ek olarak tabi ki oyunu online multiplayer olarak deneyimleye biliyorlar. Zaten Mirage Arcane Warfare yeni oynanış videosu da bu online multiplayer aksiyonunu bizlere gösteriyor. Bir çok karakter ve sınıfları da bu video ile görüyoruz.

Mirage Arcane Warfare yeni oynanış videosu

https://www.youtube.com/watch?v=o_M4P5qDV74