blank

Mirage Arcane Warfare Yeni Videosu Yayımlandı

Mirage Arcane Warfare Yeni Videosu Yayımlandı

Torn Banner Studios bir çok oyuncu tarafından sevilen ve bağımsız yapım oyunları ile binlerce oyuncuyu yıllar boyunca bünyesinde toplamış bir oyunun yapımcısı. Hepinizin de bildiği gibi o efsane oyunlarının ismi Chivalry Medieval Warfare.

Aynı ekibin yeni oyunu geliyor. Yeni oyunlarının ismi ise Mirage Arcane Warfare ve bu sefer biraz daha farklı. Yapımcılar yayımladıkları bu video ile yeni oyunlarının perde arkasını oyunculara göstermeyi amaçlamışlar. Yeni oyun motoru teknolojileri ile birlikte yeni oyunları da binlerce oyuncu tarafından çok sevilecek gibi gözüküyor. Yine sistem karşılıklı mücadele üzerine kurulu. Bu sefer oyunda sadece kılıç kalkan il kapışmaların dışında büyülerde işin içine giriyor. Bazı karakterler büyücü bazı karakterler de tamamen bam başka özelliklere sahip olacak. Yine kılıç kalkanlara sahip karakterler olacak. Tamamen özenle oluşturulmuş kendilerine has özellikleri olan bir çok sınıf olacak. Oyunun grafikleri ise çok daha farklı. Mirage Arcane Warfare yine FPS kamera açısı ile yetenek odaklı multiplayer online olarak oynanacak bir oyun.

Sınıflar arasında hantal canavarlardan, büyücülere, gizli suikastçı karakterlerden toplamda 6 farklı sınıf yer alıyor. Kendi stilinize uygun karakterleri bulabileceksiniz. Oyun büyü ve kılıç kullanımının hissini artırabilmek için, geliştirici ekip bu işin üzerinde oldukça duruyor ve önem veriyor. Bu sefer oyunun savaş stratejisi de farklılıklar gösterecek.

Yeni oyunları ile ilgili yeni bilgilerin tamamı E3 2016 fuarında gözler önüne serilecek. Muhtemelen oyunun bir demo versiyonu da orada oynanabilir bir halde olacak. Fuarda bu yeni oyunun yakın dövüş mücadelesine daha da derinden bakılacak. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil fakat 2016 yılı içerisinde bizlerle olması bekleniyor.

Mirage Arcane Warfare beta aşaması da yaklaşıyor kayıtlarınızı yaptırmayı unutmayın. Chivalry Medieval Warfare sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir oyun.

Mirage Arcane Warfare Yeni Videosu