blank

Mirror’s Edge Catalyst Çıkış Videosu

Mirror’s Edge Catalyst Çıkış Videosu

DICE firması yeni oyunları Mirror’s Edge Catalyst için çıkış videosu paylaştı. Fakat oyunun daha çıkması uzun bir süre var. Neden bu kadar erken paylaşıldı bir fikrimiz yok. Belki daha farklı bir reklam çalışmaları yürüttükleri için böyle bir şey söz konusu olmuş olabilir.

Bunları bir kenara bırakırsak, ilk oyunu ile binlerce kitleyi hayran bırakan seri yeni oyunu ile de hayranları tatmin edecek gibi gözüküyor. Tamamen baştan aşağı yeni bir şehir tasarlayan ekip bu kez oyuna bir çok yenilikte getiriyor. En önemlilerinden birisi de Parkur koşularında arkadaşlarınız ile kapışa bileceksiniz. Yani istediğiniz yerden başlayıp istediğiniz bir yere gideceksiniz ve o koştuğunuz yerlere kendi parkurunuzu oluşturabileceksiniz. Böylelikle diğer oyunculara ben böyle bir parkur yaptım ve kendim koştum rekorum bu diyebileceksiniz. Oyunun dışında farklı bir rekabet ortamı da yatacak gibi gözüküyor bu yenilik. Oyuna yüzlerce yenilik eklendi tabi ki sadece bunlardan ibaret değil. Grafiksel anlamda da bir seviye daha ileri taşındı oyun.

Bu kez Mirror’s Edge Catalyst ile Faith karakterinin kökenine ineceğiz. Hikayesini bu kez en baştan alıyoruz. Ayrıca oyunda bir çok farklı koşucularla karşılaşmakta mümkün olacak. Ertelenen oyun bu kez artık herhangi bir aksilik yaşamadan çıkışını da gerçekleştirebilir umarız. Mirror’s Edge Catalyst çıkış tarihi Kuzey Amerika’da 7 Haziran 2016 Avrupa’da ise 9 Haziran 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Mirror’s Edge Catalyst Çıkış Videosu