blank

Mirror’s Edge: Catalyst E3 2015 Yeni Oynanış Videosu

Electronic Arts ile DICE’ın E3 öncesinde haberlerini paylaştığı Mirror’s Edge Catalyst için E3 2015 fuarında yeni bir video yayınladı.

Mirror’s Edge: Catalyst, Frozenbyte oyun motorunun son sürümü ile geliştiriliyor. Mirror’s Edge: Catalyst oynanış videosunda aşağıdan görebileceğiniz üzere oyunun gece atmosferi de inanılmaz güzel gözüküyor. Oynanış yine heyecan verici, parkurlar yine zor ve daha gelişmiş ve hikayesi daha da güçlendirilmiş bir oyunla karşı karşıya olacağız. İlk oyunu sevenlerin ve bu oyunu hiç oynamayanların ilk önce bu oyun çıkana kadar ilk oyunu oynamalarını, oynayanların ise yeni çıkacak oyunu kesinlikle kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.

Mirror’s Edge: Catalyst oyununda herhangi bir yükleme ekranının olmayacağı gelen bilgiler arasında. Tamamen açık dünyada geçecek olan oyunun içinde oynanış görüntülerini de barından duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mirror’s Edge: Catalyst çıkış tarihi 23 Şubat 2016 olarak belirlenmiş durumda ve oyun PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştiriliyor.

Mirror’s Edge: Catalyst E3 2015 Yeni Oynanış Videosu