blank

Mirror’s Edge Catalyst Kapalı Beta Tarihi ve Yeni Video

Mirror’s Edge Catalyst Kapalı Beta Tarihi ve Yeni Video

DICE tarafından geliştirilen ünlü serinin yeni oyunu Mirror’s Edge Catalyst için yeni video yayımlandı ve Kapalı Beta tarihleri açıklandı. Oyunun kapalı betası oyunculara oyunun hikaye kısmından bir kaç görev ve bazı yan görevleri sunacak. Bunun dışında hem çok kişilik görevler hemde tek kişilik görevleri oynayabileceğiz. Tabi ki kapalı beta aşaması için bir çok şey sınırlı olacak.

Ayrıca Mirror’s Edge Catalyst içerisinde “Social Play” adı verilen bağlantılı oyunlar yer alacak. Bu rekabet modları ise koşucular arasında hem acemilere hemde profesyonel oyunculara yönelik olacak. DICE tarafından oyuna yeni tasarlanan bu sistem ile birlikte oyuncular arkadaşlarına challenge teklif edebilecek. Kendi zaman denemelerini yaptığınız bir parkurda en başarılı olduğunuz şekli ile rakip arkadaşlarınıza aynı yeri işaretleye bileceksiniz. Böylelikle oyuncular kendi aralarında bu parkurlarda da yarışabilecekler. Cam şehrinde böylesine zorlu parkurlarda en iyi süreyi yapabilecek oyuncular olabilecek miyiz hep birlikte göreceğiz. Mirror’s Edge Catalyst websitesi ve uygulaması üzerinden kendi sosyal profilinizi özelleştire bileceksiniz. Ayrıca liderler sıralamasında son yaptığınız meydan okumaları da görebileceksiniz. Böylece oyuncular sizin o parkuru nasıl geçtiğinizi de silüetinizi takip ederek görebilecek. Tüm oyuncular şehrin istedikleri bölgesinde istedikleri şekilde bir parkur yaratıp onu kendi zaman denemelerini yaparak karşı rakiplerine meydan okuyabilecekler. 

Mirror’s Edge Catalyst Kapalı Beta Tarihi 22 Nisan 2016 olarak açıklanmış durumda. Mirror?s Edge Catalyst çıkış tarihi ise 24 Mayıs 2016 olarak kesinleşmiş durumda ve PC, PS4 ve Xbox One platformlarında piyasaya çıkacak.