blank

Mirror’s Edge: Catalyst Yeni Tanıtım Videosu

Mirror’s Edge: Catalyst Yeni Tanıtım Videosu yayımlandı.

Parkur koşuculuğunun en heyecan verici oyunu sabırsızlandırmaya devam ediyor. Yapımcılar her geçen gün oyun hakkında yeni günlükler yayınlamaya ve oyunu tanıtmaya devam ediyor.

Bu seferki tanıtımda oyunun atmosferi ve karakterimizin mimikleri üzerinde nasıl bir çalışma yapıldığını görüyoruz. Eski oyuna nazaran hikayenin devam edecek olması ve daha büyük bir şehir bizleri bekliyor. Şehir ilk oyuna göre hem çok büyük hamde bambaşka bir yapıda. İlk oyunda beyaz temasını sürekli gördüğümüz bu heyecan verici oyunda bu sefer tamamen cam temasını göreceğiz. Binaların baştan başa cam ile kaplı olduğu ve devasa yapılarında yer aldığını görebiliyoruz. Ayrıca bizim dışımızdaki koşucularda oyuna ayrı bir boyut kazandıracaklar. Faith karakterinin yüz animasyonları ve o anki durumunu yüz ifadeleri ile çok daha gerçekçi bir hal alıyor.

Yapımcılar oyun üzerinde ne denli özenle çalıştıklarını bizlere gösteriyorlar. Bu sefer Mirror’s Edge: Catalyst çok daha detaylı ve çok daha güzel olacak.

Mirror’s Edge: Catalyst çıkış tarihi ise 24 Mayıs 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak. İyi seyirler…