blank

Mirror’s Edge Dizisi Geliyor

Mirror’s Edge Dizisi Geliyor

EA DICE tarafından geliştirilmiş olan Mirror’s Edge: Catalyst için bir çok erteleme haberi ile karşı karşıya kaldık fakat güzel haberlerde gelmiyor değil.  Önümüzdeki ay hayranları ile buluşacak olan oyunun sabırsızlığını bütün oyuncular artık yaşamaya başladılar. Birde oyuna yeni eklenen özellikler ile birlikte ne olduğunu görmek için heyecan dorukta. Duyurulduğu ilk günden beri serinin devamının geldiğini duyan tüm Mirror’s Edge oyuncuları çok sevinmişlerdi. Artık günü geliyor sabır etme dönemi bitiyor. Oyun gelecek ay çıkıyor.

Ancak bizim burada bam başka bir haberimiz daha var. Oyun sadece PC, PS4 ve Xbox One platformlarına değil Televizyonlara da geliyor. Mirror’s Edge dizisi resmen geliyor. Hemde yapımcılığını üstlenen isimler işinin uzmanı isimler. Oyunun hikayesi üzerine kurulacağı söylenen Mirror’s Edge dizisi, Kingdom ve Hell on Wheels gibi efsane dizilerin yapımları ile tanınan Endemol Shine Studios tarafından üstlenilecek. Bu haber gerçekten müthiş oldu. Çünkü ortaya mükemmel bir dizi çıkartmak her yapımcının harcı değil. Özellikle birde işin içine oyun olan bir yapımın böyle bir uyarlamaya gidilmesinde genelde hüsran yaşamaktan tüm oyuncular olarak bıktık usandık artık. Ayrıca görünen o ki dizi Faith kızımızın hikayesine anlatacak ana karakter üzerine odaklı bir yapım olacak.

Stüdyonun başkanı tarafından bununla ilgili birde açıklama yapıldı. “Mirror?s Edge’i dünya genelindeki TV seyircisi için bir marka olarak görüyoruz. Güçlü bir kadın ana karakter, çok fanatik bir hayran kitlesi var ve Electronic Arts ile EA DICE’ın dünya genelinde inanılmaz bir iş çıkarttığı bir yapım. Neden bu inanılmaz yapımı TV ile buluşturmayalım.” dedi.

Umarız Mirror’s Edge dizisi tıpkı bir Hell on Wheels gibi, Kingdom gibi efsane bir dizi olur.