blank

Mobil RPG Oyunu Stone Age Begins Geliyor

Mobil RPG Oyunu Stone Age Begins Geliyor

Netmarble’ın Beklenen Mobil RPG Oyunu Stone Age Begins geliyor. Netmarble, sevimli dinozor karakterlerinin toplanıp büyütüldüğü mobil RPG oyunu Stone Age Begins’i, oyun severlerin beğenisine sunuyor.

Netmarble’ın sıra tabanlı mobil RPG oyunu Stone Age Begins, dinozor karakterlerinin toplanıp geliştirilmesini konu alan çok sayıda eğlenceli içeriği oyuncularıyla buluşturuyor.

Stone Age Begins’te yer alan yüksek kalitede ve 3 boyutlu grafiklerle yaratılmış karakterler, gerçekçi ve kendilerine özgü yetenekleriyle dikkat çekiyor. Gerçek zamanlı takım, özel zindan ve lonca akını gibi oyuncular arasında hem rekabet yaratan hem de işbirliği gerektiren farklı içerikler, oyunu keyifli bir hale getiriyor.

mobil RPG oyunu Stone Age Begins

Oyuna giriş yapan tüm oyunculara ulaştıkları seviyelere göre farklı ödüller dağıtacak olan Stone Age Begins, 29 Haziran’da Kore’de yayınlanmasından sonra App Store’da yalnızca 8 saat, Google Play’de ise yalnızca 6 saat içerisinde en çok gelir getiren oyunlar listesinin zirvesine oturdu.

Netmarble Games Chief Marketing Officer (CMO) Seungwon Lee, “Stone Age Begins, evcil hayvanlarıyla iletişim kurmayı seven oyunculara duygusal açıdan hitap ediyor ve kendi yarattıkları karakterler üzerinden yaratıcılık sunuyor. Netmarble, tüm oyuncularının keyif alması adına kaliteli içerikleriyle hizmet etmeye devam ediyor”dedi.

Stone Age Begins Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.
⦁ Google Play Store: http://buff.ac/4cOF
⦁ App Store: http://buff.ac/4cOG

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için Stone Age Begins’in resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz https://www.facebook.com/StoneAgeTR