blank

Mount and Blade 2 Bannerlord Oynanış Videosu

Mount and Blade 2 Bannerlord Oynanış Videosu – E3 2016

Taleworlds Entertainment tarafından yapılan ve dünyanın en çok modlanan oyunlarından bir tanesi olan serinin yeni oyunu E3 2016 etkinliğinde yeni videolarını paylaştı.

Oyun mekanikleri ve oyun içerisinde kuşatma hakkında oyunculara yeni bilgiler ve oynanış videoları gösterildi. Görünen o ki Mount and Blade 2 Bannerlord orta çağ oyunlarına damgasını vuracak güçte. Daha öncesinde de bazı oynanış videoları yayınlanmış ve Türk oyuncular tarafından da bir Türk yapımı oyun olarak liderlik bayrağını elinde tutan oyunumuz E3 2016 fuarında tüm Dünya oyuncuları tarafından heyecanla izlendi.

Firma tarafından iki adet video yayımlandı. Bunlardan bir tanesi Kale Kuşatmaları için kısa bir oynanış görüntüleri, diğeri ise tamamen oyuncu perspektifinden bir kale kuşatmasının nasıl yapıldığı oldu. Kullanılan araçlardan kuşatmanın gerçekçiliğine müthiş bir Orta Çağ atmosferi oyuncuları bekliyor. Kale kuşatmasında kullandığımız araçlar ise genişletilmiş durumda. Ayrıca kale savunmaları içinde bir çok araç oyuna eklenmiş gözüküyor. Kuşatma sırasında kullandığımız mancılıklar, merdivenler ve kuşatma kuleleri gibi araçlar ise oyunun atmosferine müthiş bir hava katmış durumda. Bunların dışında savunmalarda kullanılan alevli toplar, yağlar ve farklı araçlar ise savunma tarafının mekaniklerine de bir ışık tutmuş oldu. Oyunun grafikleri daha iyi bir geliştirme almış durumda. Ayrıca oyunun yapay zekası için de geliştirici ekip daha fazla uğraş veriyor.

Oynamak için yanıp tutuştuğumuz oyun için geliştirici ekip TaleWorlds, Mount and Blade Warband’in üstüne ne kadar geliştirme yaptığından zaman zaman bahsediyordu. E3 2016‘da yayınlanan videolarda bu gelişimi kendi gözlerimizle görüyoruz. Oyunun stratejik anlamda çok geliştiğini görmekte biz hayranları için müthiş bir duygu oldu. Eski oyunlarına nazaran çok geniş bir strateji yelpazesine sahip olacak olan oyun için hala beklemedeyiz.

Mount and Blade 2 Bannerlord çıkış tarihi henüz belli değil, fakat bununla ilgili bir gelişme olduğunda sizleri bilgilendireceğiz. Yayımlanmış olan resmi videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.


Mount and Blade 2 Bannerlord Oyun İçi Kale Kuşatma Videosu


Mount and Blade 2 Bannerlord Oynanış Videosu