blank

Mount & Blade Büyük İndirim

Mount & Blade Büyük İndirim

Hayranları merakla Mount & Blade 2 Bannerlord’un çıkışını beklerken oyunu henüz oynayamayanlar veya seride eksiği olanlar için Taleworlds Entertainment’ın milyonları kendine bağlayan Orta Çağ simülasyonu Mount and Blade Serisi hafta boyunca Steam’de %75 indirimle satılacak. Üstelik ana oyunun yanında, oldukça beğenilen ve oyunu bambaşka bir havaya büründüren Napoleonic Wars, Viking Conquest, With Fire & Sword gibi eklentiler de bu indirime dâhil.

Oyuncuların büyük beğenisini kazanarak efsaneleşen Warband, Steam’de 42 binden fazla oyuncudan “Büyük Çoğunlukla Olumlu” oyu almayı başarıp, Steam’de en çok oynanan oyunlar arasına girdi. Yakın zamanda dünyanın en büyük PC oyunları dergilerinden PC Gamer’ın “Gelmiş Geçmiş En İyi 100 PC Oyunu” listesinde 30. sırada kendine yer bulan M&B: Warband, bugüne kadar 6 milyondan fazla kopya satmayı başardı.

Mount & Blade Büyük İndirim

26 Ağustos Cuma günü 20.00’a kadar geçerli Mount & Blade Büyük İndirim kampanyası kapsamında %75 indirimle alabileceğiniz oyunlar şunlar:

  • Mount & Blade: Warband
  • Mount & Blade: Warband – Napoleonic Wars
  • Mount & Blade: Warband – Viking Conquest Reforged Edition
  • Mount & Blade: With Fire & Sword
  • Mount & Blade
  • Mount & Blade Full Collection

Steam’in “Hafta Ortası Çılgınlığı” kampanyasından yararlanmak için http://store.steampowered.com/sale/mountandblade/ adresiniz ziyaret edin. Eğer ülkemizden çıkan bu harika oyunu hâlâ oynamadıysanız tüm seriye sahip olmak adına bu muhteşem fırsatı kaçırmayın.