blank

Mount & Blade II: Bannerlord Oynanış Videosu Yayınlandı

Merakla beklenen Mount & Blade II: Bannerlord canlı oynanış videosu sonunda yayınlandı.

Taleworlds halkla ilişkiler müdürü Frank Elliott PC Gamer haftasonu etkinliğinde Mount & Blade II: Bannerlord canlı yayında oynadı ve tüm detaylarını izleyicilere aktardı. Oldukça etkileyici grafiklere atmosfere sahip olan oyun bu kezde hayranlarından tam not alacak gibi gözüküyor.

Oyun hakkında soruları yanıtlayan Frank. Özellikle silahlar ve zırhlar konusunda oldukça fazla seçenek olacağı bunlar üzerinde de oyuncuların değişiklikler yapabileceğini söyledi. Krallık yönetimi de eski oyunlara göre daha detaylı olacak, savaşlarda daha fazla askeri daha stratejik bir şekilde yönetebileceksiniz. İlk oyunda yer alan turnuvalarda Bannerlord’da yer alacak.Son olarakta oyunun yıl sonuna yetiştirilmesi için elinden geleni yaptıklarını ve oyuncuların Bannerlord’u oynamaya 2016 sonunda başlayabileceğini açıkladı.

Geçtiğimiz yıl E-Gameshow 2015’te Mount & Blade II: Bannerlord ile ilgili yaptığımız röportajda Frank ve Ümit beyden oyun hakkında ön bilgi almıştık yeni gelen görüntülerle birlikte eminiz oyuncuların heycanlarıda iki katına çıkmıştır.