blank

Mount And Blade: Warband İçin Yeni Video Yayınlandı

Mount And Blade: Warband İçin Yeni Video Yayınlandı

 

Bayramda harçlıklarınızı biriktirmeye hazır olun çünkü Xbox One ve Playstation 4 için çıkış yapmaya hazırlanan Mount And Blade: Warband İçin Yeni Video yayınlandı. Türk yapımcı Taleworlds tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan oyun bugüne kadar sadece bilgisayarlarımız oynayabildiğimiz bir oyundu. Tüm dünyada çok sevilen ve birçok anket ve oylamada birinci olan Warband, PCGamer’ın tüm zamanların en iyi 100 oyunu arasında da kendisine yer bulabilmişti.

Mount And Blade: Warband İçin Yeni Video

RPG türünde olan ve bizi kendisine has dünyasına götüren Warband ile entrikların içine girdiğimiz, savaşlarda farklı krallıklara karşı kılıç salladığımız veya kendi krallığımızı kurabileceğimiz bir dünya ile karşılaşıyoruz. Gerek mekanikleri gerekse dönemine göre iyi olan grafikleri ile kendisini bizlere sevdiren Warband, özellikle Türk yapımı olmasıyla da her zaman bizim için yeri ayrı olan bir oyun.

Üstte bayram harçlıklarınızı biriktirin demiştik çünkü Warband, hemen bayram sonrası 16 Eylül’de Xbox One ve Playstation 4 için çıkışını yapacak ve konsol oyuncuları da artık Warband oyununun keyfine varabilecek.