blank

MU Legend Kapalı Beta Kodu Dağıtımı

MU Legend Kapalı Beta Kodu Dağıtımı

Güney Koreli Webzen firması tarafından geliştirilen MMO türündeki MU Legend 25 Ekim’de kapalı beta sürecini başlatıyor. Turkishplayer ‘da sizler için MU Legend Kapalı Beta kodu dağıtımı yapıyor.

MU Online devamı niteliğinde olan oyunun kapalı betasında Dark Lord, Whisperer, Blader, and War Mage sınıfları kullanılabilir olacak. Çok özel karakter özelleştirmeleri sunan MU Legend özellikle MU Online oyuncularının uzun süredir beklediği oyundu. Bakalım Webzen tarafından geliştirilen oyun MU Online ile aynı başarıya ulaşıp kitlenin beğenisini toplayabilecek mi? Oyunun tam sürümünün çıkış tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama yok.

Sizde MU Legend Kapalı Betasında yer almak için hemen aşağıdan kodunuzu alın, linke tıklayarak kaydınızı yaptırın ve 25 Ekim tarihinde Mu Legend Kapalı Beta oynamaya başlayın.

MU LEGEND KAPALI BETA KODU

[keys id=29103]

 

MU LEGEND KAPALI BETA KODU KAYIT SAYFASI

Reedem Beta Key Seçtikten sonra gelen sayfada kayıt için gerekli alanları doldurmanız ve sonrasında gelen ekranda Beta anahtarınızı girmeniz gerekiyor. Sonrasında tek yapmanız gerek 25 Ekim tarihini beklemek.

MU LEGEND KAPALI BETA KAYIT SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Mu Legend Kapalı Beta Oyun İçi Görseller

Mu Legend Fragman

Daha fazla bilgi için Mu Legend facebook sayfasını takip edebilirsiniz.