blank

NBA 2K16 MyCAREER Yenilikler ve Özellikler !

NBA 2K serilerinin belkide en sevilen bölümlerinden olan MyCAREER 2K16 ile basketbol simülasyon deneyiminizi zirveye taşıyacak.

2K yayınladığı video ile 2K16 MyCAREER yeniliklerini ve özelliklerini gözler önüne serdi.

Bu arada bilmeyenler için MyCAREER modu kendi karakterinizi oluşturarak NBA oyuncusu olma yolunda çaba göstermenizi sağlayan harika bir simülasyon modudur. Antremanlar , deneme maçları oynayarak NBA’e kapak atmaya çalıştığımız MyCAREER modu 2K16 ile bomba gibi geliyor.

NBA 2K16 MyCAREER Yenilikler

  • Çok daha fazla ara animasyonlar ile hikaye genişletilecek
  • Artık direk NBA’den değil Amerikan Kolej Basketbol Ligi ile kariyerimize başlayacağız.
  • Kolej Ligi’nde başarı gösterdikten sonra Draft’lara katılacağız.
  • Kendi bastekbol sahanızı özelleştirebilecek ve arkadaşlarınızı kendi sahanıza davet ederek 1 vs yada 2 vs gibi maçlar yapabileceksiniz.
  • Off time yani basketbol dışında karakterinizin neler yapabileceğiniz seçebileceksiniz. Örneğin size sponsor olan firmanın imza gününe katılabilecek veya Connections yani bağlantılar kısmından ünlü NBA oyuncuları yada efsaneleşmiş oyuncularla bağlantılar kurarak popülerliğinizi arttırabileceksiniz.
  • Yepyeni Live Practice modu ile oyuncunuzun özelliklerini arttırmak için yeni eklenen bir çok antremanı yapabileceksiniz.

NBA 2K16 MyCAREER Video

NBA 2K16 bu sene MyCAREER modunu oldukça geliştirmiş. Sadece bu mod için bile oynanabilinecek bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

NBA 2K16 çıkış tarihi 25 Eylül olarak belirlendi. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanacak.

NBA 2K16 MyCareer Livin? Da Dream Videosu