blank

NBA 2K16 Playstore’da Ön Siparişte

Basketbol deyince akla gelen ilk oyunlardan birisi tabi ki NBA 2K serisi, genel itibari ile oyuncular arasında en çok ilgi gören ve oynanan basketbol oyunu ise NBA 2K serisi olmuştur.

NBA 2K serisi gerçeğe en yakın NBA tecrübesini sunmak için NBA 2K16?yla geri döndü. Ünlü film ustası Spike Lee tarafından yazılan, yönetilen ve yapımcılığı gerçekleştirilen yepyeni MyCareer tecrübesi sizi bekliyor.

NBA yolculuğu boyunca MyPlayer?ınıza yol gösterin, bütün bir NBA markasının kontrolünü elinize alın veya online arenada dünyadaki diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi sınayın. Daha akıcı bir hareket ve bu hareketlerin birbirine daha iyi eklemlenmesini sağlayan animasyonları ve de NBA yıldızları Stephen Curry, Anthony Davis ve James Harden?lı kapağıyla NBA 2K16 kesinlikle yapılmış en gerçekçi NBA oyunu tecrübesi olarak görülüyor.

Playstore üzerinden artık oyunu ön sipariş edebilirsiniz. Ayrıca bu hafta sonuna özel, Hitman ve Sacred serilerinin tüm oyunları %75 indirimle oyuncuların karşısına çıkıyor.

NBA 2K16 ön sipariş için buraya

Hitman ve Sacred serisi hafta sonu kampanyası için buraya tıklayınız.