blank

NBA 2K17 Prelude Versiyonu Konsollarda Yerini Aldı

NBA 2K17 Prelude Versiyonu Konsollarda Yerini Aldı

NBA 2K17 kariyerinize oyun çıkmadan başlayabileceğiniz ücretsiz sürüm olan Prelude versiyonu bugün itibari ile konsollardaki yerini aldı.

NBA 2K17’deki kariyerinize an itibari ile NBA 2k17 Prelude versiyonunu indirip başlayabilirsiniz. Oyunda yer alan 10 kolej takımından birini seçerek amatör basketbol yaşantınıza başlayabilirsiniz. NBA 2K17 tam sürüm çıktığında Prelude versiyonundaki ilerlemenizi oyuna aktarabileceksiniz. PlayStation 4 sürümü 14 GB, Xbox One sürümü ise 15 GB boyuta sahip olan Prelude versiyonunu oyunun bir demosu olarak adlandırabiliriz. Ücretsiz bir şekilde indirip kariyer yaşantınıza başlayabileceğiniz NBA 2K17 Prelude versiyonunu PlayStation Store veya Xbox Live üzerinden indirebilirsiniz.

 

Nba 2K17 Prelude

 

NBA 2K17’den gelen bir diğer ilginç ve sevindirici haber ise Thierry Henry’nin oyunda yer alacak olması. Kariyeri boyunca Arsenal, Juventus, Barcelona gibi bir çok dev kulübün formasını terleten, Bizlerin bildiği basketbol ile tek alakası olan 2010 Dünya Kupası elemelerinde İrlanda’ya karşı oynanan mücadelede takım arkadaşına yaptığı elle asist hareketi sonrası gündemden düşmeyen Thierry Henry, geçtiğimiz aylarda NBA 2K17 için yüz & vücut taramasına girmiş ve bunu bir sürpriz olarak sosyal medya hesaplarından duyurmuştu. Thierry Henry yapılan açıklamaya göre NBA 2K17’nin Blacktop modunda bulunacak ve 1v1’den 5v5’e kadar uzanan mücadelelerde dünya çapında ün salmış efsane basketbolculara karşı kontrolü alınabilecek. Thierry Henry olayla ilgili twitterdan bir paylaşım yaptı işte o paylaşım;

Legend Edition sürümlerinde kapağını Kobe Bryant’ın süslediği, standart kapaklarda Paul George’a yer verildiği NBA 2K17, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarına 20 Eylül tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.