blank

NBA 2K17 Tanıtım Videosu Yayımlandı

NBA 2K17 Tanıtım Videosu Yayımlandı

2K Games, spor oyunlarını üstlenerek spor tutkunlarını sevindirmeyi başarıyor. NBA 2K serisinin Visual Concepts firması ile geliştiriciliğini ve yayımcılığını üstlenen ekip her geçen sene benzersiz bir NBA oyunu sunmaya devam ediyor. Bugün yapımdan merakla beklenen ilk tanıtım videosu oyunculara sunuldu.

 

NBA 2K17 Tanıtım Videosu Yayımlandı

NBA 2K17 Tanıtım Videosu Yayımlandı

Yeni gelen tanıtım videosunda oyuncu modellemelerini, seyircileri, grafikleri çok net görebiliyor, inceleyebiliyoruz. Daha önce FIFA oyunlarında bulunmasına rağmen NBA serisinde bulunmayan fizik çeşitliliği yüzünden bir çok NBA 2K16 oyuncusu bu durumdan yakınmıştı. Yeni gelen tanıtım videosunu biraz incelediğimizde her oyuncunun gövde, kol, bacak, kafa, genel anlamıyla fizik yapılarının birbirlerinden tamamen farklı ve özdeşleşmiş olduğunu farkedebiliyoruz. Ancak kendi oyuncumuzu oluşturup kariyere girerken bu şekilde fizik çeşitliliği bizlere sunulacak mı, şu anda bilmiyoruz. Fizik yapıları bir kenara, oyuncuların yüzlerinde de gözle görülür gelişim var. Özellikle yüzdeki istenmeyen lekeler bile birebir oyuna aktarılmış. Bir önceki seride de oldukça üst düzey olan oyuncu yüzleri bu seride kendini ikiye katlayarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Şimdilik yeni gelen bu tanıtım videosunda sadece 2016 ABD Basketbol takımı ile 1992 ABD Rüya Basketbol takımı bulunuyor. İlk tanıtım videosu olduğundan da fazla uzun tutulmamış. Çıkış tarihinde yaklaştıkça yeni videoların oyunculara sunulacağını tahmin ediyoruz.

NBA 2K17, 20 Eylül’de PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

 

NBA 2K17 Tanıtım Videosu Yayımlandı

https://www.youtube.com/watch?v=1ZqMGHPWj7w