blank

NBA 2K17 Yeni Video Friction

NBA 2K17 Yeni Video Friction

2K Sports oyuncuları çıldırtmaya devam ediyor. NBA 2K17 yeni video Friction yayınlandı.

Tabi ki şöyle bir düşündüğünüzde hepiniz hatırlayacaksınız. Imagine Dragon tarafından bestelenmiş olan Friction şarkısı ilk olarak oyunlarda Ghost Recon Wildlands oyununun E3 2015 tanıtımında yer almıştı. Zaten müziği duyar duymaz anlayacaksınız. İki ayrı firma iki yeni oyununda aynı müziği kullanmış oldular. Bu işin balını kaymağını Imagine Dragons yemiş oldu.

 

NBA 2K17 yeni video

 

Neyse müziği geçip oyuna gelecek olursak 2K Sports yeni videonun dışında ön sipariş bonuslarını da oyuncular ile paylaştı. Ayrıca NBA 2K17 yeni video oyun içi görüntülerden oluşuyor.  Legend Edition ve Legend Edition Gold kapağında efsane basketbolcunun Kobe Bryant’ın resmen bir jübile fotoğrafı gibi bulunacağı ve standart kapakta ise Indiana Pacers’ın small forward pozisyonundaki yıldız oyuncusu Paul George’un olacağı kesinleşmişti. 2K Sports NBA 2K17 önsipariş bonusları ile ilgili verdiği bilgiye bakacak olursak;

  • 5,000 sanal oyun parası
  • MyTEAM paketi
  • Efsanevi 1992 USA Basketbol Takımı “Rüya Takım”
  • MyPlayer karakteriniz için Paul George USA Basketbol forması

NBA 2K17 çıkış tarihi 20 Eylül 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 için çıkışını gerçekleştirecek.

NBA 2K17 Yeni Video Friction