blank

NBA 2K17 Yeni Video Yayınlandı

NBA 2K17 Yeni Video Yayınlandı

2K’nın en önemli yapımlarından birisi olan NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K17 her yıl olduğu gibi bu yılda oyunculara sunulmaya hazırlanıyor.

Özellikle NBA tutkunlarının merakla beklediği NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K17’nin çıkış tarihine yaklaştığımız şu günlerde oyundan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Her sene olduğu gibi bu yıl da oldukça iddialı bir şekilde gelen yapımcı firma 2K Games’in yeni yapımından paylaşılan yeni videoda bir çok yeni detaylı bilgiler yer alıyor.

 

NBA 2K17 Yeni Video

 

Yeni gelen videoda oyun içerisinde yer alacak olan birbirinden farklı şehirlerin farklı arenaları oyunculara gösteriliyor. Ayrıca her takıma özel bu arenalardaki müzik ve tezahüratlarda birebir şekilde aktarılmış. NBA 2K17 yeni video söylenene göre 2K, NBA maçlarını izlemesi için bir ekip oluşturmuş ve bütün bir sezon boyunca bu ekibi NBA’da oynanan bütün maçları izleyip incelemesi için göndermiş. Oyun içerisindeki bütün sesleri, tezahüratları, arenaları ve atmosferi gerçeğe en yakın halde yapmak için Amerika’da toplam 25.000 km’den fazla yol kat eden bu ekip, neredeyse bütün NBA maçlarını kayda almış. NBA takımlarının kendi arenalarındaki bütün oyuncuların düşüş, topun fileden geçişi, topun yerde sekişi, taraftarların yaptığı tezahüratların ses düzeyi gibi ince detaylar not edilmiş ve gerçeğe birebir şekilde oyuna aktarılmış. Bunun dışında maç içerisinde süre bittiğinde çıkan ses her takımın kendi arenasına özel bir şekilde oyundaki yerini almış.

2K tarafından paylaşılan aşağıdaki videoyu izleyerek bu yenilikleri sizde görebilirsiniz. İyi seyirler.

NBA 2K17 Yeni Video