blank

NBA Live 16 Oynanış Değişiklikleri !

EA Sports son bir kaç senedir NBA 2K serisi karşısında hezimete uğruyordu.

Bu gidişata bir son vermek isteyen EA NBA Live 16 ile köklü değişikliklere gidiyor .

NBA Live 16 üzerinde yoğun bir çalışma yapan EA oynanışı büyük ölçüde değiştirdiğini açıkladı. Yeni özellikler ve daha fazla gerçekçiliğin NBA Live 16’da bizlerle olacağını belirten EA Sports resmi sayfasından  NBA Live 16 oynanış değişikliklerini yayınladı.

NBA Live 16 Yenilikler

Daha Düzgün Top Sürme

NBA Live 16’nın en büyük değişikliklerinden biri olarak gösterilen top sürme yani dribbling geliştirildi. Artık çok daha gerçekçi bir deneyim sunacak. Dribbling yaparken oyuncular kendilerini daha özgün hissedecek. Top dağıtma ve topsuz dribblingler NBA Live 16’ta eşsiz bir deneyim sunacak. 2 yıldır üzerinde çalışıldığı bildirilen top sürme yenilikleri NBA Live 16 ile oyuncularla buluşacak.

Keskin Paslar

NBA Live 16 ile daha keskin paslar atabilecek , ver kaçlar yapabilecek ve takım oyununun en önemli unsuru pas sistemini diğer NBA Live’lerde hiç olmadığı kadar gerçekçi yaşayabileceksinizç

Topsuz Alan Hareketlenmeleri

Topsuz alan hareketlenmeleri sayesinde oyuncular daha çok pas isteyecek . Savunma ve atak oyuncuları topsuz alanda çok daha çekişmeli mücadeleler verecek. 8000 yeni animasyon oyuna eklenerek çok daha gerçekçi bir top çevirme ve oyun deneyimi sunacak.

Geribildirim

EA oyuncularını dinlemeye kararlı. Yeni geribildirim sistemine oldukça önem veren EA Sports NBA Live 16 ile oyuncuların düşünceleri dikkate alınacak ve bu doğrultuda yamalar çıkarılacak.