blank

Necropolis Yeni Oynanış Videosu

Harebrained Schemes tarafından geliştirilen Necropolis çıkış tarihide kesinleşmişti ancak bir erteleme ile karşılaştı. Bununla birlikte Necropolis yeni oynanış videosu paylaşıldı.

Üzücü bir haberin ardından çıkış tarihi ise kesin olmayacak şekilde yaz ayları içerisinde olacak denilen Necropolis bir “Dungeon Game” yani zindan oyunu. Zindanlarda amansız düşmanlarla karşılaşabileceğiniz ve onlara karşı arkadaşlarınız ile birlikte zorlu mücadeleler vereceğiniz eğlenceli bir oyun. Hatta Necropolis oyunun da zindanın ta kendisi ile bile kapışmak mümkün. Hazineleri ile ödüllendirilecek, tuzakları ile kafayı yiyeceğimiz bu oyunda iyi bir gözlemci olmanız gerekiyor. Bir çok zindan temelli oyunlarda olduğu gibi karşınızdaki düşmanın ne zaman ne yapacağını öncelikle anlamalı ve ona göre hareket etmelisiniz. Arkadaşlarınız ile bu düşmanları nasıl alt edeceğiniz el birliği ile karar verip gerçekleştirmeniz gerekecek.

Öncelikle Necropolis sadece PC için duyurulmuştu fakat daha sonrasında yeni nesil konsollar içinde geliştirildi ve son halini aldı. Çıkışı bekleniyordu ancak çıkış yapacağı günlerde bir erteleme kararı alındı ve yaz aylarına ertelendi. Necropolis bizlerle PC, PS4 ve Xbox One platformlarında buluşacak. Bakalım oyun çıktığında arkadaşlarımız ile birlikte eğlenebilecek miyiz?

Necropolis Yeni Oynanış Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=8yL88PejOh8