blank

Need for Speed DLC ve Mikro Ödeme Sistemi Olmayacak !

EA Games’e bağlı Ghost Games tarafından hazırlanan ve serinin hayranlarını kendisine mest etmeyi başaran Need for Speed için mükemmel bir haber paylaşıldı!

Bildiğiniz gibi işin arkasında EA olduğu zaman, insanların aklına gelen ilk sorulardan bir tanesi DLC paketleri oluyor. Ghost Games bugün yaptığı açıklamayla birlikte bu oluşan soru işaretlerini de ortadan kaldırmış oldu. Devasa Online bir oyunda yapısında ilerleyecek olan yapım, görselliği, araç kişiselleştirme seçenekleri ve sunacağı oynanış mekanikleriyle Need for Speed hayranlarına Underground’dan bile daha iyi bir tecrübe sunacak olan yapımda herhangi bir ekstra ödeme sistemi bulunmayacak.

Ghost Games yaptığı açıklamada; “Yapım için ücretsiz olarak pek çok içerik sunmayı hedefliyoruz. Şuan için yapıma herhangi bir ücretli DLC paketi hazırlamayı da düşünmüyoruz.” sözlerine yer verdi. Ayrıca yapımın sayfasında bulunan sık sorulan sorular bölümünde de; “Yapım için herhangi bir mikro ödeme sistemi olmayacak.” şeklinde bir açıklama bulunmakta.

Need for Speed, 5 Kasım?da PS4 ve Xbox One platformları için piyasadaki yerini alacak. Yapımın PC sürümü ise 2016 yılının ilkbahar aylarına ertelenmiş durumda.