blank

Need For Speed Gamescom Yeni Videosu

E3 2015 Los Angeles Fuarında Need For Speed oyunculara duyurulmuştu.

Beklendiği üzere oyunun Underground serisinin bir devamı gibi gözüküyor olması bütün oyuncular tarafından merakla karşılandı ve yapımcı firma EA Need For Speed oyununun diğer NFS serilerindeki tecrübelerinin bir birleşimi olacağını ve bu güne kadar çıkmış en iyi NFS oyunu olarak oyunculara sunulacağını söylemişti.

Bu gün itibari ile Gamescom Fuarına da katılan yapımcı firma EA, yeni oyunları Need For Speed için yeni bir video daha yayınladı. Eski Underground serilerinin bütün özelliklerini içinde barındıracak bu yeni oyun için oyuncular, arabalarını istedikleri gibi modifiye edebilme imkanına sahip olacaklar. Oyun tamamen farklı ve çok değişik sisteme sahip olacak. Yayınlanan bu videoda da hem sinematik görüntüleri hemde oyun içi oynanış görüntülerini de görebiliyoruz. Aynı zamanda yeraltı yarış organizasyonlarının döneceği oyunda polisinde devreye girdiğini söylemeden geçmeyelim. Yarışçılar hem aksiyonun hemde yarış tecrübesini dibine kadar yaşayacak gibi gözüküyor. Gerçekçi grafikleri, ultra gelişmiş sistemleri ve farklı yapısıyla NFS tarihine damga vuracak bir oyun ortaya çıkacak gibi gözüküyor. Yine efsanevi arabaları da görebileceğimiz ve onları istediğimiz gibi modifiye edebileceğimiz Need For Speed için Porsche, BMW, Mazda, Toyota, Subaru, Ford gibi markaların en güzel arabaları şimdiye kadar öne çıkmış ve oyun içerisinde oynanabilir olacak.

Need For Speed yeni oyunu çıkış tarihi ise 3 Kasım 2015 olarak belirlendi ve PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Need For Speed Gamescom Yeni Videosu

Need For Speed Gamescom Icons Yeni Videosu