blank

Need for Speed Göz Kamaştıran Ekran Görüntüleri

Kısa bir süre önce PC sürümü 2016 yılının ilkbahar aylarına ertelenen Need for Speed için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı.

EA Games tarafından geliştirilen ve sunacağı; araç kişiselleştirme, devasa açık dünya harita, çevrimiçi oyunu yapısı ve inanılmaz grafikleriyle dikkat çeken Need for Speed  serisinin yeni oyunu, paylaşılan bu ekran görüntüleriyle oyuncuları bir kez daha kendisine hayran bırakmayı başardı.

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce EA Games, yapımın PC versiyonunun ertelendiğini açıklamıştı, PS4 ve Xbox One versiyonlarının çıkış tarihinde ise herhangi bir değişiklik söz konusu değil. Ayrıca yapıma gelecek olan tüm içeriklerin ücretsiz olacağını da belirtmiş olan firma, oyuncuları şaşırtmayı da başarmıştı. Yapımda herhangi bir şekilde mikro ödeme veya ücretli DLC paketi planı bulunmuyor ve umuyoruz ki EA Games daha sonradan bu kararından caymaz. Yapım için paylaşılan efsanevi ekran görüntülerini galerimizden inceleyebilirsiniz.

Need for Speed, 5 Kasım?da PS4 ve Xbox One platformları için piyasadaki yerini alacak. Yapımın PC sürümü ise 2016 yılının ilkbahar aylarına ertelenmiş durumda.

Need for Speed Göz Kamaştıran Ekran Görüntüleri

Need-for-Speed-1