blank

Need for Speed İlk İnceleme Puanı Yayınlandı

Bir kaç gün içerisinde piyasadaki yerini almaya hazırlanan Need for Speed’in ilk incelemesi yayınlandı.

Büyük oyun haritası, etkileyici görselliği ve özellikle de detaylı araç kişiselleştirme seçenekleriyle dikkat çeken yapım oyuncular tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Bugün ise Gadget 360 yapımın Xbox One sürümünün incelemesini yayınladı ve sonuç ise maalesef hayal kırıklığı gibi görünüyor. Şuan için henüz başka siteler inceleme yayınlamadığından dolayı yapımla ilgili net bir şey söylemek elbette ki doğru olmayacaktır.

Gadget 360, yapımın seriyi eski Undergound dönemlerine götürmeyi başaramadığını belirtirken, araç fiziklerini, araç kişiselleştirme seçeneklerini ve dengesiz hareket eden yapay zekasını ağır bir şekilde eleştirdi. Sonuç olarak ise sitenin yapıma layık gördüğü puan 6/10 gibi oldukça düşük bir değer oldu.

Bakalım yapım için yayınlanacak olan diğer inceleme puanları bizlere ne gibi farklılıklar gösterecek. Need for Speed hakkında tüm haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Need for Speed, 5 Kasım?da PS4 ve Xbox One platformları için piyasadaki yerini alacak. Yapımın PC sürümü ise 2016 yılının ilkbahar aylarına ertelenmiş durumda.