blank

Need For Speed Oynanış Videosu Çıkış Tarihi

Need For Speed Oynanış Videosu Çıkış Tarihi

EA E3 2015 konferansından iki büyük bomba oyunu gösterdi. Bu oyunlar bir tanesi Star Wars Battlefront iken diğeri ise tabi ki Need For Speed.

Öncelikle Star Wars Battlefront Multiplayer Oynanış Videosu haberimize de bakabilirsiniz. Gelelim türk oyuncularında çok sevdiği üzerine yüzlerce mod yaptıkları Need for Speed Underground serisi oyunlarının yenisi olan Need For Speed oyununa. Bu oyun diğer tüm NFS oyunlarının birleşimi olacağını konferansta açıklayan EA, oyunun araba modifiye etmenin çok detaylı olacağını da vurguladı. Need for Speed ilk oynanış videosu da bu konferansta görücüye çıktı.

Yapımcılar 20 yıllık tecrübelerini bu oyun ile birleştirdiklerini dile getirdiler. Ayrıca oyunun haritası da yine gelmiş geçmiş en büyük NFS haritası olacak. Need For Speed’te yer alan kişiselleştirmenin serideki en zengin kişiselleştirme olduğu belirtiliyor.Videodan da görebileceğiniz gibi aracımızın etrafında gezerek istediğimiz noktayı dilediğimizce özelleştirebiliyoruz. Ayrıca oyunun oynanış görüntülerinden atmosferin ne kadar güzel olduğunu da görebilirsiniz. Film gibi bir araba yarışı arıyorsanız, hatta film izlerken yaşadığım heyecanı bir de denemek istiyorum diyorsanız bu yeni Need For Speed bunun için geliyor. Yeni oyun efsaneleşmiş araba yarışı olan tüm NFS serilerinden daha iyi olacağını söyleyen yapımcıların E3 2015 EA fuarında yayınladıkları video aşağıda. İyi seyirler.

Need For Speed Çıkış Tarihi ise 3 Kasım 2015 olarak belirlenmiş durumda.

Need For Speed Oynanış Videosu

Need For Speed Fragman