blank

Need for Speed Peki Sizin Yolunuz Hangisi ?

E3 2015’de ilk gösterimi gerçekleştirilen yeni Need for Speed oyunu bildiğiniz gibi Kasım ayında yarış severlerin beğenisine sunulacak.

EA Games tarafından geliştirilen oyun, açık dünya yapısı ve mükemmel görselliği ile dikkat çekiyor. Elbette bu iki özellikten de öte, yapımın tekrardan bizleri Underground dönemlerine götürecek araç kişiselleştirme özelliklerini de unutmamak gerekir. Aracınızı en ufak detayına kadar tamamen kişiselleştirmenize izin verecek olan yapım, gerçekten iştah kabartıcı görünüyor.

Dün ise konuyla ilgili olarak yapımın resmi YouTube sayfasında yeni bir video paylaşıldı. Bu paylaşılan video, oyunda bulunan oynanış stillerinden beş tanesini bizlere gösteriyor. “Speed” hız tutkunları için, “Style” havalı araçlara ve hareketlere bağlı olanlar için, “Build” aracını en ufak parçasına kadar düzenlemeyi sevenler için, “Crew” bu işi bir ekip oyunu olarak görenler için ve son olarak “Outlaw” kural tanımayan oyuncular için en doğru seçim gibi görünüyor. Lakin Need for Spee’de eğer gerçekten başarılı bir yarış olmak istiyorsanız, tüm bu özellikleri bir arada barındırmanız gerekecek!

Need for Speed’in yayınlanan bu yeni ve etkileyici oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Need for Speed – Peki Sizin Yolunuz Hangisi ?

Need for Speed’in çıkış tarihi, PC, PS4 ve Xbox One platformları için 3 Kasım olarak belirlendi.