Need for Speed Xbox One Sürümü Hayal Kırıklığı

EA Games tarafından geliştirilen ve çıkışına oldukça kısa bir süre kalmış olan Need for Speed’in Xbox One çözünürlük ve performans analizi yayınlandı.

Özellikle Need for Speed: Underground oyunlarının hayranları tarafından büyük bir heyecan ile beklenen yapımın, en dikkat çekici yönüyse sunacağı inanılmaz araç modifikasyon seçenekleri olacak. Ayrıca yapım için hiç bir şekilde mikro ödeme ya da ücretli DLC paketi sisteminin de düşünülmediğini tekrardan hatırlatmakta fayda var.

Maalesef ki yapımın Xbox One sürümü oyuncuları pek memnun etmeyecek gibi görünüyor. Yapım Xbox One platformunda 900p/30 fps değerinde çalışacak. Önce çözünürlük konusunda oyuncuları üzen Need for Speed, daha sonrasında ise sıkça yaşadığı fps değerindeki büyük düşüşler ile yapım Xbox sahiplerini oldukça kızdıracak gibi görünüyor. Yayınlanan performans analizini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Need for Speed Xbox One Performans Analizi

Need for Speed, 5 Kasım?da PS4 ve Xbox One platformları için piyasadaki yerini alacak. Yapımın PC sürümü ise 2016 yılının ilkbahar aylarına ertelenmiş durumda.