blank

Nioh Yeni Video – TGS 2016

Nioh Yeni Video – TGS 2016

Koei Tecmo stüdyolarından çıkan yeni oyun Nioh yeni video TGS 2016 etkinliğinde yayınlandı.

Daha öncesinde beta aşamasına gelen ve oyuncular tarafından büyük övgüler yapılan oyunun Dark Souls serisine ve Onimusha oyunlarına benzemesi ve onların bir karışımı gibi görülmesi de oyunu ayrı bir noktaya taşıyor. Ölüp ölüp dirildiğimiz ve gerçekten zor oyunlar arasına adını yazdıran oyunlardan birisi de kesinlikle Nioh.

Nioh yeni video

Nioh yeni video Tokyo Game Show 2016 etkinliğinde yayınlandı ve etkinliğe özel bir fragman yapan yapımcılar oyunculara yeni bilgileri de verdiler. Ana karakter William ve ekibi Leviathan tarafından saldırıya uğrar ve çok zor duruma düşerler. Oyunu deneyen oyuncular tarafından beğenilen ve ikinci beta da daha da kolaylaşan bir hal alan oyun merakla bekleniyor. Nioh yeni video bizlere oyun içi yeni görüntüleri ve bazı tanıdığımız karakterleri de gösteriyor. Geliştiriciler oyunun zorluk seviyesi ile ilgili çok fazla ilgileniyorlar. Sonuç olarak ortaya konacak oyunun ne çok zor nede çok kolay olması bekleniyor.

Nioh çıkış tarihi 9 Şubat 2017 olarak kesinleşmiş durumda. Konsol sahipleri yeni bir zorlu mücadeleye girişecekler bakalım çıkışından sonra da beta aşamasında beğenildiği kadar beğenilecek mi ?

Nioh Yeni Video – TGS 2016