blank

No Man’s Sky Çıkış Tarihi Ertelenebilir

No Man’s Sky Çıkış Tarihi Ertelenebilir

Hello Games tarafından geliştirilen ve oyuncular tarafından duyurulduğu ilk günden itibaren büyük bir ilgi ile karşılanan. Oyun dünyasına bam başka bir boyut kazandıracak diye düşünülen No Man’s Sky oyunu ertelenebilir.

Daha öncesinde resmi yapılan açıklamalara bakacak olursak No Man’s Sky çıkış tarihi 22 Haziran 2016 olarak açıklanmıştı. Ancak GameStop satıcılarının verdiği bilgilere göre oyun ertelenmiş olabilir. Oyunun henüz resmi kanallarında böyle bir ertelemenin haberi yer almıyor fakat oyunun fiziksel kopyasını satan dağıtımcıya verilen bilgilere bakacak olursak iş biraz daha uzamış.


No-Mans-Sky-cikis-tarihi-ertelendi


 

Bu sızdırılan resimden yola çıkarak, GameStop dağıtımcısına verilen bir emir söz konusu. Etikette şu açıklamalar yer alıyor: ?Temin edilen posterlerin basımından bu yana No Man?s Sky?ın çıkış tarihi değişti. Lütfen tarihin üzerini bir ?Çok yakında? etiketi ile kapatın ve çıkış tarihinin değişimi ile ilgili gerekirse müşteriniz ile irtibata geçin.?

Görünen o ki uzun süredir geliştirilen ve oyuncular tarafından beklenen oyunu oynamak için bir süre daha beklememiz gerekecek. Yapımcı firma tarafından resmi bir açıklama yapıldığında bizlerde sizlere resmi olarak açıklanan çıkış tarihini tekrardan aktaracağız.