blank

No Man’s Sky Uzay Savaşları Kayıt Edildi

No Man’s Sky Uzay Savaşları Kayıt Edildi

Oyunun çıkışı ile birlikte bir oyuncu tarafından No Man’s Sky Uzay Savaşları kayıt edildi ve video olarak youtube’a yüklendi.

Uzun süredir beklenen oyunun sonunda geliyor olması artık önce konsol üyelerine sonra da PC oyuncularına büyük heyecan yaşatacak gibi ve bu haftaya kesinlikle damga vuracak. Çıkmasını bekleyemeyen oyuncuların bir şekilde oyunu edindiğini biliyoruz. Hatta internete gönderilen bir çok videonun sonrasında yapımcıların bu videoların izlenmemesini ilk gün yaması ile oyunda bir çok şeyin değişeceğini vurgulamışlardı ancak daha sonra bu oyuncuların, paylaştığı ve resmi olmayan oyun içi videoların bir çoğu youtube üzerinden telif hakkı sebebinden kaldırıldı. No Man’s Sky Uzay Savaşları bir oyuncu tarafından kayıt edildi. İt dalaşı adını verdiğimiz bu kapışmalar oyuncuların ağızlarının suyunu akıttı diyebiliriz.

No Man's Sky Uzay Savaşları Kayıt Edildi

Bu gün itibari ile oyun Amerika’da çıkışını gerçekleştirdi oyuncular hemen videoları yüklemeye ve oyunun her şeyini öğrenmeye başladılar bile. PC için tüm dünya genelinde 12 Ağustos 2016’da çıkacak.

No Man’s Sky Uzay Savaşları Videosu