blank

Norman Reedus Death Stranding Oyun Yapımında

Norman Reedus Death Stranding Oyun Yapımında

Oyuncuların çok sevdiği, ailesinin işini bırakması için yalvardığı ancak emekli olmayacağım deyip yeni oyun için kolları sıvıyan Hideo Kojima ve ekibi, yeni oyunu Death Stranding oyununda Motion Capture bölümleri için Norman Reedus ile çalışırken ki fotoğraflarını paylaştılar.

Tabi ki hepimiz Norman Reedus gibi bir yıldızı özellikle filmlerinden ve dünyaca ünlü olan The Walking Dead dizisinden biliyoruz. Kendisi artık oyun sektöründe öncü ve efsane yapımlara imza atmış bir yapımcının yeni oyununda ki başrol karakteri oluyor. Akisyon-macera türünde olması beklenen oyunun hikayesi ve ayrıntıları hakkında çok fazla bir bilgiye ulaşamadık. Daha doğrusu Kojima ağzını açmıyor. Ekibi de kendi gibi ve oyunla ilgili yayımlanmış duyuru fragmanı dışında pek bir şey yok.

Oyunun ne olduğu ile ilgili olmasa da ne zaman geleceği ile ilgili bazı bilgilerimiz mevcut en azından. Hideo Kojima bu oyunun yapımının zaman alacağını, üzerinde gerçekten uğraşılması gereken bir oyun olduğunu özellikle vurgulamıştı. Zaten daha öncesinde Amazon’da yapımın çıkış tarihi 27 Aralık 2017 gibi bir tarihle gözüktü. Bunların ardından da tabi ki tüm tahminler Q4 2017, yani 2017 yılının son çeyreğinde geleceği yönünde.

Sizlerle şimdi hem oyunun yapım aşamasında Norman Reedus çalışmlarını hemde oyununun yayımlanmış olan o tek duyuru videosunu da paylaşalım;


Norman Reedus Death Stranding Oyun Yapımında


Death Stranding Duyuru Fragmanı