blank

Nvidia Rainbow Six Siege Beta Kodu Dağıtıyor !

Ubisoft tarafından geliştirilen ve kısa bir süre önce bir kaç aylığına ertelenen efsanevi Taktik ? FPS oyununun yenisi olan, Tom Clancy?s Rainbox Six: Siege için Nvidia tarafından beta kodları dağıtmaya başladı.

Ubisoft tarafından çeşitli siteler üzerinden dağıtılacağı açıklanan beta kodlarının ikinci aşaması başlamış durumda. Daha önce Game Revolution üzerinden dağıtılan kodlar, şimdi de Nvidia’nın sitesinde ücretsiz olarak dağıtılıyor. Kısa bir süre sonra başlayacak kapalı beta aşamasına katılmak isteyen okuyucularımız ellerini çabuk tutsalar iyi olur. Çünkü bu kod dağıtımları oldukça kısa bir süre için geçerli olacak. Kodların dağıtıldığı sayfaya, buradan ulaşabilirsiniz.

Kodunuzu aldıktan sonra tek yapmanız gereken, www.rainbow6.com/beta adresine girmek ve ardından ?Redeem Your Guaranteed Access Code? butonuna basıp yönergeleri takip etmeniz olacaktır. Ardından kapalı beta başlayana kadar biraz sabırlı olmanız gerekecek. Herhangi bir değişiklik yaşanmazsa beta, 24 Eylül tarihinde başlayacak.

Tom Clancy?s Rainbox Six: Siege?in yeni çıkış tarihi, PC, PS4 ve Xbox One platformları için 1 Aralık olarak belirlendi.