blank

Ocean City Racing Steam?de 40 Bin Satış Rakamını Geçti

Onur Uça önderliğinde geliştirilen ve Kasım 2014?te Steam?de yayınlanan ?OCEAN CITY RACING? bu ay itibariyle 40 bin adet Steam kopyası satarak büyük bir başarıya imza attı.

Ocean City Racing oyuncuların özgürce dolaşabilceği bir haritaya sahip bağımsız bir yarış oyunu yapımıdır. Unreal Engine 3 motoru kullanarak geliştirilen oyunda oyuncular  serbest dolaşma modunda, harita üzerinde şehri keşfedebilirler. First person kamera modunda olan oyunda buldukları birbirinden farklı araçları kullanabilir, akrobatik zıplama hareketleri yapabilirler. Ayrıca yarış modunda birbirinden farklı etaplarda yarışıp birinci gelerek yeni arabalar kazanabilir, isterse de zamana karşı sürüş modunda farklı parkularda en hızlı süreyi yapmayı deneyebilir.

Ocean City Racing?in bu başarısının devamını getirmek amacıyla Onur Uça, önümüzdeki aylar içerisinde Ocean City Racing Steam versiyonuna ücretsiz bir güncelleme ile yeni içerik ve geliştirmeler eklemeyi planlamaktadır. Böylece oyuncular daha eşsiz deneyimler yaşayabilecektir.

Ocean City Racing Steam sayfası için buraya tıklayınız.